01

درباره ما

درباره ما

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا

با نام و یاد خداوند متعال و شادکامی روز افزون و با آرزوی سلامتی به حضور حضرت ولیعصر منجی عالم (ع) در اواخر سال های 86 و اوایل سال های 87 اساس و بنیان در اندیشه مدیرعامل به وجود آمد که با هدف خدمت رسانی به جامعه و تلاش برای اشتغال زایی موثر و کارآمد در جهت افزایش تولید سرانه ملی در زمینه های مختلف خدماتی، فنی مهندسی و بازار سازی محصولات تولیدی و صنعتی در جهت حمایت از مصرف کننده و تولید کننده با پشتوانه نیروهای متخصص و ارتباطات موثر در جامعه به فعالیت خود ادامه دهد که در نهایت پس از انجام مراحل قانونی در تاریخ 09/07/1387 در دفتر ثبت شرکت ها با نام شرکت خدماتی، فنی و مهندسی کاسپین ارتباط عرشیا (سهامی خاص) با شماره 2288 به ثبت رسید و فعالیت خود را به طور رسمی در غرب استان تهران در زمینه های خدمات ساختمانی و تهیه و توزیع کالاهای مجاز بازرگانی ، صادرات و واردات کالا های مجاز بازرگانی، عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی، شرکت در مناقصات و مزایده های دولتی و خصوصی، اخذ وام از بانک ها وفق مقررات مربوطه، نظافت منازل مسکونی و اداری، تاسیسات ساختمانی و صنعتی آغاز نمود .

گستره خدمات شرکت کاسپین ارتباط عرشیا

1

تهیه و توزیع مواد اولیه تولید کارخانجات تولیدی و صنعتی اعم از تولید ظروف پلی استایرن، پروپرولین و ... که در صنایع بسته بندی و چاپ بیشترین تاثیر را داراست .

2

طراحی و ساخت و تولید دستگاه های تصفیه آب های صنعتی و خانگی و ارائه خدمات پس از فروش و تهیه و توزیع و نگهداری کلیه قطعات و تاسیسات منازل و کارخانه ها و ادارات و وزارت خانه ها .

3

ارائه کلیه خدمات مشاوره ای و پیگیری و اجرا در امور مالیاتی در زمینه های مالیات عملکرد، مالیات تکلفی، مالیات حقوق، مالیات مستقیم، مالیات ارزش افزوده و ... که هر یک به صورت جداگانه، مورد بررسی و اجرا قرار خواهند گرفت .

4

ارائه کلیه خدمات مشاوره ای و حسابداری و حسابرسی داخلی و رسیدگی به اسناد و مدارک مثبته، نوشتن دفاتر قانونی، تهیه صورت های مالی و تجزیه و تحلیل آن ها، تهیه و تنظیم اظهار نامه هایمالیاتی بر اساس نوع عملکرد شرکت های مختلف .

5

تهیه و توزیع مواد اولیه کارخانجات در زمینه تولید محصولات فوم و یونولیت در جهت صنایع بسته بندی و ساختمانی .

6

تهیه و توزیع کلیه مصالح و تجهیزات و نیروی انسانی کار آمد در صنعت ساخت منازل مسکونی، تجاری و اداری، سوله های صنعتی و کارخانجات و ...

7

تهیه و تنظیم و اسمبل نرم افزار های مالی با توجه به نوع فعالیت .

بالا